Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Belgia/ Houthulst

Zakres obowiązków:
- prace przy obsłudze maszyn do recyklingu plastiku,
- obsługa wózka widłowego,
- porządkowanie rzeczy na magazynie,
- praca zmianowa,
- przenoszenie przetworzonych rzeczy.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn,
- umiejętność obsługi wózka widłowego,
- dobra kondycja fizyczna,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- chęć współpracy na dłuższy czas.

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- 8 euro netto/ h,
- 2 tygodniowe szkolenie z zakresu obsługi maszyn,
- opiekę polskiego koordynatora.

Covebo Work Office Sp. z o.o.