Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI
• obsługa maszyn produkcyjnych
• czuwanie nad prawidłowym przebiegiem pracy maszyn, zmiany ustawień
• podawanie surowca do maszyny
• kontrola jakości produkowanych wyrobów
• sporządzanie dokumentacji produkcyjnej
• utrzymanie w czystości maszyn i urządzeń produkcyjnych

OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• możliwość rozwoju
• bezpieczne środowisko pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
• premia kwartalna
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pakiet socjalny dla pracownika (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze maszyn i dokumentowaniu procesu produkcyjnego
• zmysł techniczny i zdolności manualne
• odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość
• motywacja do pracy i zaangażowanie się w swoje obowiązki
• chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

Prezentacja firmy

Zaczynaliśmy działalność jako producent materiałów zabezpieczających szk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
15PLN - 30PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia kwartalna, premia % miesięczna uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji