Operator Maszyn Zbrojarskich / Zbrojarz - Wielka Brytania

Human Resources Poland Sp. z o.o.

okolice Belfastu / Nottingham, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: okolice Belfastu / Nottingham

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne

Zadania:
• Praca na zbrojarni,
• Gięcie prętów na maszynach zbrojeniowych.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy operatora maszyn zbrojarskich / zbrojarza,
• Znajomość rysunku technicznego,
• Dyspozycyjność, możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
• Mile widziana znajomość maszyn STEMA i podobnych.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na dłuższy okres czasu,
• Zatrudnienie na brytyjskich warunkach,
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem,
• Kontakt z polskim koordynatorem na miejscu (pomoc w sprawach urzędowych, odbiór z lotniska itp.).