Operator Maszyn Zautomatyzowanych

Klient infoPraca.pl

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Dobra obsługa komputera w tym pakietu Office
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn do produkcji mas betonowych klasy I lub klasy II lub klasy III
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych (poj. łyżki od 2,5 m3)
  • Dyspozycyjność, zaangażowania, uczciwości
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Oferujemy możliwość zrobienia uprawnień na koszt pracodawcy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie