Opis stanowiska pracy

Toyo Seal Poland Sp z o.o., firma z kapitałem japońskim w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator Maszyn Wulkanizacyjnych

(wynagrodzenie od 3200-5200 zł brutto)

Zakres obowiązków:

  • operowanie maszynami wulkanizacyjnymi
  • kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • dbanie o stan maszyn i stanowisko pracy
  • prowadzenie zapisów według wymagań pracodawcy i ich dokumentowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym)
  • umiejętność pracy w zespole dokładność w realizacji swoich zadań, obowiązków
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w firmie (stawka 17,00 zł brutto+ dodatki zmianowe za II i III zmianę, dodatek za umiejętności i wiedzę)
  • premie: Indywidualne, Zespołowe, Firmowe
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
  • stabilność zatrudnienia i regularne podwyżki wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju
  • pracę w miłej atmosferze
  • stabilność zatrudnienia
  • strefę relaksu: piłkarzyki, dart, telewizja, prasa, darmowe napoje

Prezentacja firmy

Toyo Seal Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Motoryzacja / Automotive