Operator maszyn wtryskowych/operator EPS

Staff In sp. z o.o

Nowa Wieś Wrocławska , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Transline Group istnieje na rynku od 1989 roku i jest agencją zatrudnienia w szeroko pojętej branży logistycznej. Jako jeden z największych dostawców pracowników magazynowych w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji w ponad 10 tys. pracowników przemysłowych dziennie!

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (10 km za Wrocławiem)

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyny produkcyjnej m.in. wtryskarki
- kontrola jakości półproduktów i gotowych produktów
- pakowanie elementów z plastiku oraz materiałów styropianowych

Oferujemy: - oferta pracy tymczasowej na pełen etat
- praca w systemie zmianowym (7-15, 15-23, 23-7)
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz kontynuowania współpracy przez bezpośrednie zatrudnienie - oferta skierowana jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet - bezpłatny dojazd z Wrocławia oraz oraz busem po 2 trasach:
1. Bielawa - Dzierżoniów - Tuszyn - Książnica - Sulisławice - Świątniki - Sobótka - Rogów Sobócki - Mirosławice - Siedlakowice - Nowa Wieś Wrocławska
2. Kąty Wrocławskie - Sadków - Zabrodzie - Wrocław Krzyki - Nowa Wieś Wrocławska

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Staff In sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku i jest a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji