Operator maszyn termoformujących - Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Głuchowie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator maszyn termoformujących

nr ref. MK/OMT/2017

Zadania:
- Obsługa maszyn do termoformowania;

- Czynności związane z utrzymaniem maszyny w ruchu i minimalizacja poziomu awaryjności;

- Nadzór nad wyrobem w trakcie jego produkcji;

- Zapewnienie płynności produkcji zaplanowanych prac w oparciu o stosowaną dokumentację;

- Przestrzeganie norm jakościowych;

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe techniczne (preferowane mechaniczne);

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- Gotowość do pracy w ruchu ciągłym;

- Mile widziana znajomość maszyn do termoformingu typu: Gabler, Illig Kiefel itp.;

- Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, program oszczędnościowy, dofinansowanie do sportu);

- Praca w systemie zmianowym (czterobrygadowym);

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.