Operator maszyn świecarskich

KORONA S.A.

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Korona S.A. światowy Lider Produkcji Świec w związku z uruchamianiem nowej fabryki w USA, poszukuje kandydatów/kandydatek do swojej siedziby w Wieluniu, do pracy na stanowisku:

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie-techniczne,
  • doświadczenia w obsłudze maszyn,
  • rzetelności i zaangażowania w pracę.

Obowiązki:

  • dbanie o ciągłość dostaw surowców (parafiny),
  • prowadzenie zapisów dotyczących parametrów technologicznych.
  • zgłaszanie awarii maszyn w Dziale Utrzymania Ruchu,

Oferujemy:

  • szkolenia przyuczające do zawodu,
  • ciekawe stanowisko pracy w systemie 3- zmianowym,
  • możliwość dojazdu autobusem pracowniczym.

Prezentacja firmy

Firma KORONA SA jest jednym z największych producentów świec oraz dosta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne