Operator Maszyn Skrawających

Pratt & Whitney Kalisz

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • wiedzy z zakresu obróbki mechanicznej

Mile widziane będą:

  • umiejętność pracy na centrach obróbczych CNC
  • znajomość języka angielskiego
  • otwartość na rozwój zawodowy
  • nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie nauki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym , bądź na adres:

Dział Rekrutacji i Rozwoju

Ul. Elektryczna 4A 62-800 Kalisz

tel. (62) 7690 593 lub 7690 594

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu przy ul. Elektrycznej 4a jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926) w celu przeprowadzenia ogłoszonej rekrutacji. Kandydat do pracy może wyrazić zgodę na umieszczenie przez Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. jego danych osobowych w elektronicznej, wewnętrznej bazie danych w celu ich przetwarzania na potrzeby ewentualnych, przyszłych rekrutacji. W takim przypadku przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w elektronicznej, wewnętrznej bazie danych Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. w celu ich przetwarzania na potrzeby ewentualnych, przyszłych rekrutacji.”

Prezentacja firmy

Pratt & Whitney Kalisz to producent części do silników gazowo-turbinowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne