OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH

Klient infoPraca.pl

Ostróda, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

ZATRUDNIMY OPERATORÓW MASZYN ROLNICZYCH

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, koło Ostródy

Zatrudnimy operatorów nowoczesnych maszyn rolniczych. Praca w gospodarstwie w województwie warmińsko-mazurskim, koło Ostródy.

1. Opis stanowiska:

Do obowiązków będzie należeć:

  • obsługa sprzętu rolniczego (traktory - Claas, John Deere, kombajn - Claas, agregat uprawowy - Vaderstad, opryskiwacz - Horsch itp.);
  • prace w polu takie jak: orka, bronowanie, siew, rozwożenie nawozów, zbiór kombajnem zbożowym itp.;
  • prace warsztatowe.

2. Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. B+E lub T;
  • mile widziane będą inne uprawnienia, tj. kurs kombajnisty, kurs operatora opryskiwaczy polowych, uprawnienia na ładowarki teleskopowe.

3. Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki;
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie;
  • stałą pracę;
  • możliwość zamieszkania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

Prezentacja firmy

Firma ukryta.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne