operator maszyn produkcyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 37303
Praca stała
Lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:
  • operowanie maszynami produkcyjnymi
  • prace fizyczne na hali produkcyjnej
  • pakowanie i załadunek produktów
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferta:
  • praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2200 zł brutto
  • premia kwartalna w wysokości 600-1000 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny obiad
  • dofinansowanie karty Benefit system oraz „wczasów pod gruszą”
  • inne benefity pozapłacowe wynikające z zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)