Operator Maszyn Produkcyjnych

Patelec Elpena Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Od: Patelec Elpena Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legnica

PATELEC ELPENA Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem

poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • gotowości do pracy III zmianowej,
  • zdolności manualnych,
  • zaangażowania, dokładności i rzetelności,
  • doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem.

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola wizualna wytwarzanych produktów.

FIRMA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • posiłki regeneracyjne,
  • dodatki do wynagrodzenia,
  • ZFŚS ( dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci),

Aplikacje proszę wysyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.