Operator maszyn produkcyjnych

Progresso Sp. z o.o.

Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
- Obsługa maszyn, pakowanie,
- Dbałość o porządek na miejscu pracy.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
- Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
- Chęć podjęcia długotrwałej współpracy i rozwoju,
- Komunikatywność, sumienność.

Oferujemy:
- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
- Pełne przeszkolenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Pracę w systemie 3-zmianowym poniedziałek-piątek.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem.
Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji