Operator maszyn - Pracownik produkcji

Work Service Express.

Ochmanów, małopolskie

Miejsce pracy: Ochmanów

Opis stanowiska:

• przygotowanie i montaż elementów składowych okna,
• wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią,
• prawidłową eksploatację urządzeń i narzędzi produkcyjnych,
• optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych.

Wymagania:

•Nastawienie na osiąganie celów;
•Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w systemie 3 zmianowym
•Umiejętności manualne;
•Motywacja do podjęcia i utrzymania prac.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową na okres próbny 3 miesięczny
• Wynagrodzenie w wysokości 2200zł brutto + premia

Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie w aplikacji dokumentu CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.