Operator maszyn poligraficznych / Pracownik do obsługi maszyn poligraficznych

Pack Druk Poligrafia Uszok & Uszok S.A.

Toruń, Tuchola, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Kontrola jakości wyrobów;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, rzetelności oraz dyscypliny pracy;
  • Gotowości uczenia się;
  • Umiejętności pracy w zespole;

Wymagania

Oferujemy:

  • Prace w stabilnej i renomowanej firmie branży poligraficznej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i wysoka premia za wyniki;
  • Umowa o pracę;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu nawet na stanowiska kierownicze;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Gruntowne szkolenie z obsługi urządzeń;
  • Opieka medyczna w ciągu dnia;
  • Mile widziane młode i energiczne osoby, z chęcią do nauki;

STAWKA GODZINOWA: OD 15,50 ZŁ BRUTTO
+ WYSOKA PREMIA UZNANIOWA

Prezentacja firmy

Firma zajmując się produkcją opakowań z kartonu dla firm spożywczych ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne