Operator maszyn pakujących ref.DUJ/2/2016

Pran Sp. z o.o.

Koolskamp, Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dl anaszego belgijskiego klienta, producenta mrożonych warzyw i ziół,poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operatora maszyn pakujących.

Do Twoich obowiązków należeć będzie uzupełnianie kleju, folii, kartonów i etykiet w maszynach pakujących, układanie gotowych artykułów na paletach, komunikacja ze współpracownikami, prowadzenie dokumentacji, raportowanie problemów, przestrzeganie instrukcji pracy oraz zasad BHP.

Praca polega na utrzymaniu procesu pakowania. Z uwagi na to, że cała linia składa się z 7 zależnych od siebie maszyn, blokada jednej maszyny spowoduje wstrzymanie całego procesu.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze mazyn produkcyjnych, pakujących w branży spożywczej,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy + własny samochód,
  • Dyspozycyjność,
  • Chęć pracy w systemie zmianowym,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:

  •         Długoterminowy kontrakt na belgijskich warunkach,
  •         Atrakcyjne wynagrodzenie,
  •         Zakwaterowanie (odpłatne),
  •         Ubezpieczenie (odpłatne).

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji