operator maszyn obróbki skrawaniem

Randstad Polska Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z ustabilizowaną pozycją na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 23395
Praca stała
Lokalizacja: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie operacji technologicznych na maszynach do obróbki skrawaniem (głównie frezarki, centrum obróbcze, strugarki) z zakładaną produktywnością i jakością (zgodnie z dokumentacją techniczną)

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku lub pokrewnym
  • umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem (obróbka ciężka- frezarki, centrum obróbcze, duże maszyny), również sterowanych numeryczne
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (mechanicznego)
  • umiejętność doboru narzędzi obróbczych

Oferta:
  • atrakcyjne zarobki
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w ramach stanowiska (szkolenia)
  • pakiet socjalny oraz dodatki do wynagrodzenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)