Operator maszyn / Magazynier

Stena Recycling Sp z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:

  • Rozładunek zakupionych towarów ze środków transportu i umieszczanie ich w wyznaczonych miejscach, klasyfikacja materiałów
  • Obsługa maszyn (belownica, wózek widłowy, praca na urządzeniu typu Fuchs)
  • Codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia, kontrola zużycia paliwa, zgłaszanie wszelkich usterek, awarii i uszkodzeń
  • Współpraca z innymi operatorami urządzeń oraz pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych
  • Udział w pracach porządkowych na terenie zakładu
  • Przyjmowanie do magazynu i wydawanie z magazynu towarów i materiałów
  • Prowadzenie ewidencji materiałów będących na stanie magazynu
  • Bieżącą kontrolę zgodności stanu faktycznego z ewidencją magazynową
  • Właściwe zabezpieczenie przechowywanych materiałów

Wymagania

SPEŁNISZ NASZE WYMAGANIA, JEŚLI:

  • Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych, uprawnienia operatora ładowarki jednonaczyniowej (jeśli nie posiadasz któregoś z uprawnień, również zapraszamy do aplikowania)
  • Jesteś uczciwa/y, pracowita/y i dokładna/y
  • Chcesz pracować w branży recyklingu

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą o szwedzkich korzeniach. Dążymy do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Logistyka