Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dużą międzynarodową firmą produkcyjno- dystrybucyjną w branży stali nierdzewnej. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności, do naszego zespołu produkcyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN / MAGAZYNIER

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w systemie zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00) bez weekendów
  • Obsługa wysoko zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego (suwnice, wózki widłowe)
  • Praca w zespołach 2-4 osobowych

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Dokładność, samodyscyplina oraz punktualność
  • Dbałość o bezpieczeństwo swoje i współpracowników
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bezkonfliktowość
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

OFERUJEMY:

• Praca docelowa w międzynarodowym koncernie

• Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin poprzez agencję pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szeroki zestaw szkoleń zawodowych

• Bezpieczne i nowoczesne środowisko pracy

• Wysokie standardy wyposażenia osobistego BHP oraz sprzętu technicznego

• Praca w prężnym, młodym i dynamicznym zespole,

Pracownik nie ponosi kosztów zatrudnienia.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dużą międzynarodową firmą produkcyjno- dystrybucyjną w branży s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne