Operator maszyn i urządzeń odlewniczych - magazynier

Prec-Odlew Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  1. Wykonywanie produkcji zgodnie z recepturami i instrukcjami
  2. Wykonywanie prac związanych z transportowaniem i magazynowaniem dostaw i wyrobów
  3. Prawidłowa eksploatacja urządzeń i utrzymywanie ich w pełnej sprawności technicznej
  4. Wykonywanie zapisów z przebiegu produkcji
  5. Sprzątanie na stanowisku pracy oraz w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych.
  6. Dokonywanie wstępnej kontroli jakości wyrobów
  7. Pobieranie próbek do analiz
  8. Realizowanie polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie swojego działania

Umowa na okres próbny, następnie określony , ostatecznie nieokreślony

Wynagrodzenie 2700 brutto

Cały etat

Od Poniedziałku do Piątku 7-15

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze.
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która działa w branży już od prawie 20 lat. Specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka