Operator maszyn dozująco-pakujących

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

  • obsługa maszyn dozująco-pakujących (butelczarki/wtryskarki)
  • produkcja elementów z tworzyw sztucznych
  • konserwacja i naprawa maszyn
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • inne pomocnicze prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym (trzy zmiany)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przy obsłudze wtryskarki/butelczarki)
  • dobre umiejętności manualne
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność od zaraz

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, tuż po miesięcznym okresie wdrożeniowo-szkoleniowym
  • stawka godzinowa w wysokości 13 zł brutto
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.