OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI PAPIERU, OPAKOWAŃ Z TEKTURY I PAPIERU

ASG Stanley Sp. z o.o

Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0783

Obowiązki:

SAMODZIELNA OBSŁUGA MASZYN DO PRODUKCJI PAPIERU I KARTONU, WYPRODUKOWANIE OPAKOWAŃ WG ZLECENIA, PRZYGOTOWANIE DO PAKOWANIA PARTII WYPRODUKOWANEJ, SAMODZIELNA PRACA CELEM WYKONANIA ZLECENIA Z POWIERZONEGO MATERIAŁU I NA UDOSTĘPNIONEJ MASZYNIE.
PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA BRAKI I USZKODZENIA, ZNISZCZENIE MATERIAŁU.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • chęć do pracy i nauki
  • brak przeciwskazań do dźwigania
  • czytanie rysunków technicznych
  • UMIEJĘTNOŚĆ UCZENIA SIĘ OBSŁUGI RÓŻNYCH MASZYN (SKŁADARKO-SKLEJAREK) DO PRODUKCJI PAPIERU, MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Informacja dodatkowe: 1) miejsce wykonywania pracy: usługi wykonywane na terenie Skarbimierza-Osiedle (teren fabryk w strefie ekonomicznej) oraz w Opolu-Chmielowice, w województwie opolskim, dolnośląskim, według miejsca świadczenia usług ASG STANLEY Sp. z o.o.; 2) odpowiedzialność - w tym finansowa - za samodzielnie wykonane zlecenie; 3) zlecenie jest wykonywane w dwóch zmianach - dziennej i nocnej, możliwość wykonywania zlecenia do 12 godz. dziennie, 40 godz. w tygodniu, wg zamówienia; 4) mile widziane - wykształcenie kierunkowe, zawodowe lub średnie techniczne; 5) wymagane doświadczenie: konieczne min. 3 miesiące na takim samym stanowisku w ostatnim roku.

Miejsce pracy: Jana Pawła II 18, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy