Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn - Curtis

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych kapsułki
  • bieżąca kontrola procesu produkcyjnego,
  • usuwanie (w miarę możliwości) prostych usterek maszyn i urządzeń,
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
  • bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej oraz wymaganych dokumentów,
  • informowanie przełożonego o stanie materiałów potrzebnych do produkcji,
  • przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu,
  • przestrzeganie wymogów i procedur wynikających z wdrożonych w firmie systemów jakości BRC/ISO oraz zasad BHP,
  • kontrola masy produktu gotowego,
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • zgłaszanie przełożonemu wszystkich nieprawidłowości wynikających podczas pełnienia obowiązku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności manualnych,
  • skrupulatności i dokładności,
  • umiejętności obsługi zaawansowanego sprzętu,
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • mile widziana aktualna książeczka sanepidowska.

Firma oferuje:

  • stawka miesięczna 2500zł/brutto,
  • do 500zł premii uznaniowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta,
  • możliwość realnego rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.