OTTO Work Force OTTO Work Force

Operator maszyn CNC

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Reńska Wieś

OTTO Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Reńska wieś
Nr ref.: JD/OMCNC/11/2016

Opis stanowiska pracy:
- Praca przy obsłudze obrabiarek CNC (umiejętność programowania nie jest wymagana, aczkolwiek mile widziana
- Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i P.Poż. i procedur zakładowych obowiązujących w firmie
- Przestrzeganie Regulaminu Pracy oraz zasad systemu zarządzania jakością

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej prężnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie
- Szkolenia
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju i doskonalenia zawodowego
- Umowę zlecenie na początek współpracy
- Pracę w pełnym wymiarze godzin (praca zmianowa)
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne w zakresie mechanicznym
- Doświadczenie w pracy w obróbce skrawaniem
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Znajomość i przestrzeganie zasad BHP podczas pracy z maszynami w ruchu
- Umiejętność bezkonfliktowego działania w zespole w sytuacjach stresowych
- Umiejętność obsługi maszyn CNC

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.