Operator maszyn CNC / możliwość przyuczenia / praca od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, Sady, Rokietnica, Dopiewo, Wysogotowo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Sady, Rokietnica, Dopiewo, Wysogotowo

Gwarantowane:

  • umowa zlecenie, a po krótkim okresie próbnym umowa o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości ok. 3200 zł brutto
  • szkolenie wdrażające do obowiązków
  • bardzo dobra atmosfera w pracy
  • praca tylko od poniedziałku do piątku

Główne zadania:

  • praca na stanowisku operatora CNC
  • dbanie o wysoką jakość produkowanych wyrobów
  • inne prace manualne zlecone przez przełożonego
  • obsługa elektronarzędzi (frezarka, szlifierka, suwmiarka)

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć nauki)
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • nastawienie na rozwój zawodowy

Czekamy właśnie na Ciebie:
  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.