Operator maszyn budowlanych

PowerJobs Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa urządzenia do natryskiwania betonu: torkretownica - natrysk betonu na mokro lub na sucho;
  • przeprowadzanie prac konserwacyjnych i naprawczych torkretnicy;
  • odpowiedzialność za rozwiązywanie problemów i wykrywanie usterek w procesie natryskiwania betonu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach pod ziemią, pracach tunelarskich;
  • uprawnienia do pracy na stanowisku operator torkretnicy;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie między 2600 a 3500 euro netto/mies. z nadgodzinami;
  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę;
  • dodatek 100 euro netto/mies. dla osób ze znajomością języka francuskiego;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • odzież roboczą;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 150 euro netto/mies.;
  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika;
  • możliwość wypłaty zaliczek.

Więcej informacji pod numerem: +48 735 993 310

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie