operator Linii Produkcyjnej - Piekarnia

InterKadra Sp. z o.o.

Kolonia klepaczka, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kolonia klepaczka

Obowiązki:
- bieżąca obsługa linii produkcyjnej,
-dokonywanie niezbędnych regulacji w pracy linii produkcyjnej,
- przestrzeganie receptur,
-monitorowanie procesu pracy obsługiwanych maszyn i urządzeń,
- praca według ściśle określonych instrukcji/receptur,
- dbanie o czystość przy własnym stanowisku pracy.

Wymagania:
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna lub chęć do jej wyrobienia,
- dyspozycyjność (system 3-zmianowy),
- mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w piekarni lub na produkcji w branży spożywczej,
-mile widziane osoby posiadające doświadczenie na stanowiskach operatorów linii produkcyjnej.

Oferujemy:
- pracę w nowopowstałej, zautomatyzowanej piekarni w okolicach Częstochowy,
- łatwy dojazd, miejsce pracy przy DK1,
- stałą pracę z możliwością rozwoju (osoby, które po okresie próbnym będą najlepsze mają możliwość objęcia stanowisko Lidera),
- terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- bardzo dobre warunki pracy,
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.