Operator linii pakującej-Stryków!

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Realizowanie zadań związanych z procesem pakowania zgodnie z zakładowym poziomem efektywności.
• Odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy zgodnie z wymaganiami firmy.
• Transport bliski materiałów produkcyjnych, ręcznie i przy pomocy wózka paletowego

Firma w ramach zatrudniania oferuje:
• Karnety sportowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Premie za polecenia pracowników
• Szkolenia
• System nagród motywacyjnych
• Gratyfikacje świąteczne
• Paczki lub bony na ‘Dzień Dziecka’ i Święta Bożego Narodzenia, dla dzieci ‘wyprawka do szkoły’
• Transport z kierunków (Zgierz, Głowno, Łowicz, Koluszki, Brzeziny, Łęczyca, Kutno, Ozorków, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Zduńska Wola)

Wymagania

• Wykształcenie minimum podstawowe (mile widziane zawodowe)
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Zdyscyplinowanie, sumienność, dokładność
• Motywacja do pracy, zaangażowanie
• Umiejętność pracy w zespole

Oferta jest skierowana także do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji