Operator Linii Montażowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

Opis stanowiska pracy:

  • drobne prace manualne polegające na montażu elementów metalowych
  • sortowanie produkowanych elementów
  • szczegółowa kontrola jakości oraz
  • sprawdzanie szczelności poszczególnych elementów
  • pakowanie produktów w opakowania zbiorcze
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w Olkuszu
  • predyspozycje manualne
  • gotowość do podjęcia pracy zarówno stojącej jak i siedzącej
  • cierpliwość, skrupulatność, rzetelność oraz spostrzegawczość
  • motywacja i chęci do wykonywania pracy fizycznej

Z zamian oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy fizycznej od zaraz w dużej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej w Olkuszu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością związania się z firmą na stałe
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6-14; 14-22; 22-6
  • wynagrodzenie zasadnicze + miesięczna premia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials