Operator Linii Extruderowej.

Vicim Poland sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem nowego wydziału produkcji granulatu TPE, Vicim Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisku Operator Linii Extruderowej.

Zakres obowiązków:

  • bsługa linii extruderowych do produkcji granulatu TPE,
  • amodzielne sterowanie maszyną i urządzeniami wchodzącymi w skład linii procesu,
  • adzór i bieżąca kontrola podstawowych parametrów jakościowych produktu i procesu,
  • wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska.

Idealny kandydat, to osoba:

  • posiadająca doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadająca wiedzę z zakresu techniki i mechaniki oraz procesu,
  • posiadająca zdolności organizacyjne,

Prezentacja firmy

Holenderska firma Vicim jest międzynarodowym producentem części d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji