Opis stanowiska pracy

Firma HYDROMONT z Opola zatrudni Operatorów Koparki kl. I i II do pracy na terenie Niemiec bardzo dobrą znajomością j. niemeickiego

Wymagania:

  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO
  • minimum 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku przy budowie kanalizacji
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • samodzielność
  • sumienność, dokładność i rzetelność
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 10-12 euro/h
  • zapewniamy dojazd do pracy z Polski do Niemiec, a co 2 lub 3 tygodznie zjazd do Opola( oraz możliwość pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu)
  • zapeniamy zakwaterowanie (koszt po stronie pracownika ok. 10-12 euro za dobę)

Osoby spełniajace ww. warunki prosimy o składanie aplikacji drogą mailową

Informujemy, iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Hydromont Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem m.in. w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie