operator koparki

Inwestor

Gdańsk, 80-231, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
wykonywanie wykopów (Również reczne) dla kabli telekomunikacyjnych i elektrycznych, rur kanalizacji kablowej,
układanie kabli, wciąganie kabli do kanalizacji teletechnicznych, budowa kabli instalacyjnych w budynkach.
Obsługa minikoparki

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie przy obsłudze koparki - pracach ziemnych
operatorzy z ważnymi uprawnieniami do obsługi koparki (używamy tylko minikoparki)
doświadczenie przy pracach ziemnych - budowie kabli ziemnych, kanałowych, elektrycznych lub telekomunikacyjnych
prawo jazdy kat. B
mile widziane: prawo jazdy kat. C+E

Prezentacja firmy

projektowanie i budowa sieci telekomunikacyjnych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie