Operator koparki kołowej M315C

Z.P.U.H. Isomeg

Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma ogólnobudowlana o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje operatora koparki kołowej M315C. Do zadań kandydata będą należeć:

- obsługa koparki obrotowej M315C;
- rozpoznawania podstawowych usterek maszyn i urządzeń;

Wymagania

Wymagania wobec pracownika:

- wykształcenie podstawowe lub średnie, mile widziane techniczne;
- minimalne doświadczenie jako operator koparki - 3 lata;
- ukończony kurs operatora koparki;
- uprawnienia do obsługi koparki klasy III;
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w godzinach 6.00-16.00;
- dodatkowym atutem będzie prawo jazy kat. C oraz uprawnienia na przewóz rzeczy;
- mile widziana gotowość do podjęcia innych prac budowlanych.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod numerem:601427664

Prezentacja firmy

ZPUH Isomeg Marius Gajek jest firmą ogólnobudowlaną o ugruntowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie