Operator koparki gąsienicowej, Operator koparki kołowej

Hotel Oławian

55-200 Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma "Metal-Trans" z Oławy zatrudni Operator koparki gąsienicowej, Operator koparki kołowej.
Praca na terenie Wrocławia i Oławy.
Praca na koparce gąsienicowej.
Praca na koparce kołowej.
Prace ziemne, korytowanie, załadunek materiałów na budowach prowadzonych przez firmę w woj.Dolnośląskim.

Wymagania:
Doświadczenie w obsłudze koparek gąsienicowych i kołowych
Odpowiednie uprawnienia

Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
Prace w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dowóz do miejsca pracy z bazy sprzętowo - materiałowej

Kontakt 696+866+643 lub 600+267+500

Prezentacja firmy

Oławian Hotel to perła wśród pereł dolnośląskich obiektów. Od dni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie