Operator koparki gąsienicowej i kołowej

AZI-BUD Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

OFERTA PRACY

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa koparki
  • wykonywanie ziemnych prac budowlanych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w kierowaniu i obsłudze koparki
  • aktualne uprawnienia
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • lojalność i umiejętność zachowania poufności
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania.
  • gotowość do podjęcia pracy w delegacji / dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
za pomocą poniższego przycisku.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.