Operator kamery / montażysta - staż w agencji filmowej

Times Square Public Relations

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja CBC Film Productions rozpoczyna program stażów zawodowych / praktyk studenckich 2012 w Krakowie.

CBC Film realizuje podcasty video dla m. in. Muzeum Historycznego w Krakowie, Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Miast i Gmin w woj. małopolskim, Platformy Obywatelskiej RP, Posłów i Senatorów RP, AWF w Krakowie, Stowarzyszenia Tak, Kraków itp

więcej informacji o agencji na stronie CBCFilm.pl

Wymagania

najlepiej studia dziennikarskie lub podobne ale nie obowiązkowo

koniecznie: pasja do kamery / DSLR, podstawy w montażu wideo np. (sony vegas)

skrupulatność, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie;

gotowość do odbycia praktyk;

Oferujemy:

Zdobycie cennego doświadczenia w operatorce w szczególności w newsach, reportażach

Elastyczną pracę w młodym zespole;
Możliwość współtworzenia nowoczesnych mediów;
Niezbędny sprzęt do prowadzenia czynności dziennikarskich;
Możliwość zdobycia kontaktów i poznania wielu ciekawych ludzi z branży;
Referencje, które pomogą w późniejszej karierze zawodowej;

Godziny pracy: do uzgodnienia.

Praktyki są bezpłatne. Wystawiamy zaświadczenie o odbyciu praktyk.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłania CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy, w tytule proszę wpisać: "PRAKTYKI W CBC FILM"

Prezentacja firmy

CBC Film Productions jest częścią grupy Red Star Media sp. z o.o. która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2013
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo