Operator/-ka maszyny introligatorskiej

Edica Sp. z o.o.

61-362 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- samodzielna obsługa maszyny introligatorskiej (maszyna falcująca, krojąca, linia do oprawy twardej lub maszyna do wycinania registrów) - po przeszkoleniu,

- dbałość o stanowisko pracy,

- kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich,

- wykształcenie min. zawodowe (atutem będzie kierunkowe poligraficzne),

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy własnej,

- dokładność,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Dane osobowe są przetwarzane przez Edica Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Fortecznej 3.
Edica Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w wyniku którego z wybranym kandydatem zawarta zostanie umowa o pracę.
Osobie udostępniającej dane osobowe przysługuje prawo do:
- dostępu do danych osobowych – w siedzibie Administratora Danych,
- poprawiania danych osobowych w siedzibie Administratora Danych osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń,
- usunięcia danych osobowych, z tym zastrzeżeniem, że Administrator Danych uprawniony będzie do dalszego przetwarzania danych osobowych, jeżeli będzie to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora Danych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, z tym jednak zastrzeżeniem, że brak podania danych osobowych uniemożliwi objęcie kandydata procedurą rekrutacji.

Prezentacja firmy

Edica Sp. z o.o. to wiodący producent kalendarzy książkowych i drukarnia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia miesięczna w wysokości 25% stawki zasadniczej
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji