Operator/ka maszyn - pracownik/ca produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Dla jednego z naszych Klientów, prężnie rozwijającej się firmy z branży automotive, poszukujemy 30 pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • obróbka produktu- montaż
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • wykonywanie prostych prac manualnych na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz
  • zdolności manualne
  • motywacja do pracy
  • gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferta:

  • wynagrodzenie stałe +premia
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta
  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14-22)
  • dojazd bezpłatny, zorganizowany do firmy m. in. z Rudy Śl., Bytomia, Zabrza, Rybnika, Knurowa, Tarnowskich Gór, Pyskowic, Łabęd, Siemianowic Śl., Chorzowa
  • dofinansowanie do stołówki
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • pakiet socjalny
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)