Operator/-ka Maszyn CNC/ Kontroler/-ka Jakości

PowerJobs Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych komponentów.

Oferta skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, nawet bez doświadczenia na podobnym stanowisku (zapewniamy szkolenie).

Wymagania

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATEK/KANDYDATÓW:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji, samodyscyplina,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie oraz możliwość nadgodzin płatnych 100%;
  • Pakiet socjalny m.in., ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta MultiSport,
  • Atrakcyjny system poleceń pracowniczych.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
atrakcyjny system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy