Operator/-ka CNC Mikołów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla Naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 39933
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mikołów

Zakres obowiązków:

- obsługa obrabiarek CNC

- przygotowanie i montaż narzędzi

- ustawianie maszyny

- dbałość o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

-  wykształcenie min. zawodowe

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- chęć oraz motywacja do pracy, zaangażowanie

- możliwość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Oferta:

- umowę o pracę tymczasową

- po okresie próbnym, 3 miesięcznym, zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)