Operator Helpdesk/administrator sieci/serwisant

Msoft Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• pomoc zdalna użytkownikom
• diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników
• przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy
• regularne tworzenie kopii zapasowych
• konserwacja sprzętu komputerowego
• administracja sieci komputerowej
• wymiana podzespołów stacji roboczych oraz reinstalacja systemów operacyjnych

Wymagania

• Podstawowa wiedza z zakresu IT
• Biegła znajomość systemu Windows (instalacja systemu, sterowników, rozwiązywanie problemów)
• umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego
• Zaangażowanie oraz sumienność w wypełnieniu obowiązków
• Komunikatywność
• Mile widziana biegła znajomość pakietu Microsoft Office
• Mile widziana znajomość HTML, CSS, PHP
• Dobra organizacja pracy
• Studenci/osoby uczące się- mile widziane (student studiów zaocznych)

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa firm pod względem IT.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
płatny staż
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems