Operator Galwanizer -Gdańsk

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Sanpro Job Service Sp. z o.o. (wpis do KRAZ 2360) dla
swojego Klienta w Gdańsku – dużej firmy z branży produkcyjnej poszukuje pracowników tymczasowych na stanowisko:

Operator Galwanizer

obowiązki:
-obsługa maszyn obróbczych, galwanizacyjnych
-prace produkcyjne przy obróbce wyprodukowanych wyrobów
-wykonywanie prac związanych z galwanicznym nakładaniem powłok slizgowych i ochronnych

oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (ubezpieczenie zdrowotne, okres pracy liczy się do emerytury, urlop wypoczynkowy w wymiarze 2 dni za każdy przepracowany miesiąc)
• stabilną stawkę godzinową
• premię uznaniową
• szkolenie i pełne przyuczenie do stanowiska
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

• minimum wykształcenie zawodowe, najlepiej o profilu mechanicznym lub chemicznym
• doświadczenie w branży,
• dokładność
• mile widziana znajomość obsługi maszyn obróbczych
• gotowość podjęcia pracy w systemie 4- brygadowym

Prezentacja firmy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr cert. 236... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji