OPERATOR FREZARKI CNC

J.G.Service

21-040 Świdnik, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa frezarki pięcioosiowej ze sterowaniem Heidenhain, samodzielne pisanie prostych programów bezpośrednio na frezarce 3-4 osie , dobór odpowiednich parametrów skrawania, wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją,kontrola metrologiczna wykonywanych części.

Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w pracy z frezarkami CNC, znajomość zasad bazowania detali i narzędzi na frezarce w oparciu
o sondy pomiarowe,dobra znajomość rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

Firma handlowo-produkcyjna zajmująca się produkcją narzędzi dla p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji