Operator frezarki CNC - Heidenhain

CNC Metal

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko operator/programista frezarki cnc ze sterowaniem Heidenhain. Praca w Poznaniu na Starołęce - umowa o pracę.

ZADANIA:

Uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia

Dobór parametrów skrawania zastosowanych narzędzi

Właściwe zamocowanie detalu

Pisanie programów na maszynie

Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce

Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Oferujemy ciekawą, ambitną i stałą pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.

Wymagania

Dobra znajomość rysunku technicznego

Znajomość sterowania Heidenhain

Umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi

Dyspozycyjność i elastyczność

Prezentacja firmy

Firma \"CNC Metal\" specjalizuje się w obróbce metalu na centrach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
500
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria