Operator wycinarki drutowej WEDM z j. angielskim!

Pran Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy działającej w branży  metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wycinarki drutowej (WEDM)

Miejsce pracy:  Zulte, Belgia

Opis firmy:
Nasz klient jest jedyną firmą w Belgii specjalizującą się w produkcji pełnego asortymentu okuć do okien i drzwi z aluminium. Produkty te są niezauważalne dla konsumenta, mają jednak zasadniczy wpływ na jakość produktu końcowego, przyczyniają się do bezpieczeństwa i wygody użytkownika.

Opis stanowiska pracy:
•    Obsługa elektrodrążarek drutowych ze sterowaniem Fanuc
•    Programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:
•    Atrakcyjne wynagrodzenie
•    Praca na dłuższy okres czasu, po 12 miesiącach, możliwość przejścia na kontrakt stały
•    Szkolenie wewnętrzne w firmie

Wymagania:
•    Doświadczenie jako  operator elektrodrążarki drutowej- min. 2 lata
•    Wykształcenie kierunkowe
•    Dobra znajomość j. angielskiego- wymóg konieczny oraz chęć do nauki j. holenderskiego na miejscu
•    Doświadczenie w pracy z maszynami ze sterowaniem Fanuc
•    Umiejętność czytania rysunku technicznego
•    Umiejętność pracy w grupie
•    Własny samochód

Prosimy o dołączenie do życiorysu  następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. )”
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne