Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR EKSTRUDERA

Miejsce pracy: Świdnica

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa maszyn – ekstruderów, wytłaczarek (ustawianie parametrów technicznych)
  • Kontrola współczynników jakości zgodnie z normami wewnątrzzakładowymi
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu wytłaczania
  • Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych
  • Dbałość o ład i porządek na miejscu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie cennego doświadczenia

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (przy ekstruderach, wytłaczarkach PCV)
  • Wykształcenie techniczne
  • Zdolności manualne (techniczne i mechaniczne)
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne