Operator dźwigu

Wenglorz

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE-OPERATOR DŹWIGU
Miejsce pracy: Piła
1. Opis stanowiska pracy
• Montaż konstrukcji stalowych przy wykorzystaniu dźwigu samojezdnego Liebherr 1030, Liebherr 1090, Liebherr 1160
• Montaż urządzeń technologicznych przy wykorzystaniu dźwigu samojezdnego Liebherr 1030, Liebherr 1090, Liebherr 1160
• Drobne prace monterskie w czasie nie wymagającym obsługi dźwigu
2. Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C
• Przestrzeganie przepisów BHP
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• Doświadczenie min. 1 rok pracy na dźwigu min 30t
• Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Dyspozycyjność
• Umiejętność pracy w zespole
3. Mile widziane:
• Osoby z Piły i okolic
• Doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych lub urządzeń technologicznych
• Uprawnienia hakowego
4. Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
• Terminowe wypłaty wynagrodzenia
5. Uwagi:
• Przybliżony termin rozpoczęcia pracy 10.04.2015r.
• Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prezentacja firmy

Wenglorz jest firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją. Założona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne