Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa Raphael stanowi zespół zgranych ludzi o otwartych i elastycznych umysłach, potrafiących połączyć pomysłowość z czasem. Specjalizujemy się w szeroko pojętej komunikacji marketingowej.

Mamy głowy pełne pomysłów, dostępny na miejscu własny park maszynowy - studio graficzne, drukarnię, introligatornię.

Nasz szeroki zakres działań pozwala na realizację wielowątkowych projektów, od najmniejszych detali po duże, złożone tematy. Lista rzeczy, które możemy wykonać jest długa. Realizujemy wszystkie rodzaje działań marketingowych od pomysłu, przez produkcję, po szczęśliwy finał. Od tradycyjnych form, po nowatorskie, unikatowe koncepcje.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku operatora DTP ze zmysłem artystycznym

Wymagania

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenie w pracy w agencji reklamowej na stanowisku operatora DTP
  • biegłe posługiwanie się pakietem Adobe w wersji CC (InDesign, Photoshop, Illustator, Acrobat) w środowisku Mac OS X
  • znajomość podstaw projektowania graficznego i kompozycji
  • zmysł artystyczny
  • znajomość AfterEffects, Adobe Muse, Wordpresa, html będzie dodatkowym atutem
  • znajomość różnych technik drukarskich i sposobów przygotowania do nich plików
  • szybkość, odpowiedzialność, dokładność i terminowość w przygotowaniu prac
  • umiejętność pracy w sposób elastyczny, szybko reagując na potrzeby organizacji, niejednokrotnie pod presją czasu
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania bieżących problemów
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i umiejętność organizowania czasu pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • inspirującą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do najnowszych wersji oprogramowania
  • komfortowe, elastyczne warunki pracy
  • pracę z ciekawymi markami - polskimi i zagranicznymi
  • dużą samodzielność w zakresie przygotowywanych prac

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Raphael Sp. z o.o. <br/>To firma prężnie działająca na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie