HRK S.A.

Międzynarodowy koncern produkcyjny, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów
na stanowisko:

Operator DTPMiejsce pracy: południe Warszawy

Zadania: praca w nowoczesnej cyfrowej przygotowalni druku, przygotowanie prac do druku offsetowego, sitowego i cyfrowego.

Wymagania:

  • wiedza i doświadczenie z zakresu przygotowywania prac do druku offsetowego, sitowego i cyfrowego,
  • znajomość programów z pakietu Adobe Creative Suite, Adobe Acrobat Pro oraz Enfocus PitStop,
  • obsługa komputera Apple,
  • ogólna znajomość programów RIP,
  • umiejętność obsługi naświetlarki i wywoływarki do filmów.

Oferujemy:

  • kontakt z nowoczesną technologią,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • możliwości rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.