Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niekwestionowanym liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane są w 25 językach w ponad 40 lokalizacjach na świecie. Współpracujemy z wieloma licencjodawcami takimi jak LEGO Group, The Walt Disney Company, Mattel, co czyni nasze produkty wyjątkowymi i daje gwarancję najwyższej jakości.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Operatora DTP

Miejsce pracy: Łódź

Zadania i obowiązki:

  • Skład i przygotowanie do druku książek oraz materiałów reklamowych
  • Adaptacja projektów graficznych na potrzeby klientów
  • Kontrolowanie jakości technicznej materiałów graficznych wykorzystywanych w publikacjach
  • Projektowanie layoutów książek, ulotek, katalogów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość procesów poligraficznych
  • Biegła obsługa programów pakietu Adobe (InDesign, Photoshop)
  • Znajomość innych programów graficznych/obróbki 3D będzie dodatkowym atutem
  • Wyczucie estetyki
  • Dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą
  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Praca w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci
  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak Walt Disney Company, DreamWorks, LEGO Group
  • Praca w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis